ДЛЯ КОГО ЛІіТНІіЙ ТАБІіР?

Ми хочемо підтримати дітей віком 12-15 років, які цікавляться мистецтвом, мають творчі здібності, ставлять важливі питання і шукають на них відповіді не лишаються осторонь феноменів світу, але які через війну мали залишити свої домівки та творчі гуртки і студії.

ЩО БУДЕ ВІіДБУВАТИСЯ У ТАБОРіІ?

Наші дні у таборі будуть присвячені дослідженню Життя у його різних проявах: у мистецтві, природі, історiї,поезії та у світі власної душі. Ми будемо взаємодіяти з емоціями і почуттями через мистецтво театру, відчувати світ на дотик завдяки гончарству, слухати власні серця і відтворювати ці мелодії на різноманітних інструментах, а також творити через фарби і пензлики. Кожного дня ми будемо ходити в невеличкий похід, спостерігати життя і слухати тишу гірських річок. Також під час походів ми будемо ставати авторами власних дослідницьких книжок! А ввечері на нас чекатимуть виступи талановитих людей,насичені бесіди, веселі ігри та те, що цікавить саме тебе!

Якщо ти відчуваєш у собі бажання стати частиною пригод літнього табору, то давай знайомитись!

Анкета

Украіна,
івано-Франківська обл.
с.Кривопілля

АРТ ПРОСТіР
“DZIN SPACE”

з 15 по 23 серпня

Контактні номери

+38(093) 337 66 79 Марія
+38(093) 424 48 37 Маргарита

У затишному місці серед дивовижної природи Карпат, де на вершині гори, поміж лісів, беруть свій початок річки, де повітря наповнене чудовими ароматами трав і квітів, а безкрайні простори захоплюють до глибини Душі, пройде дитячий табір від База UA.

У серці табору розташовані величезний купол для танців, майстерень, місце з юртами та всією необхідною інфраструктурою для комфорту, а саме:

гарячі душі, туалети, і багато чого іншого.

Команда База UA Camp включає в себе досвідчених прогресивних викладачів та надихаючих менторів у кожному напрямку мистецтва, а також провідника мальовничими стежками Карпат, психолога та лікаря.

Ми забезпечуємо:

-безкоштовне проживання із усіма зручностями;
-повноцінне 3-разове харчування;
-програму занять і розваг;
-безкоштовний проїзд учасників до табору;
-страховку.

Участь у таборі для всіх учасників є безкоштовна. Аби стати учасником табору, дитина з допомогою батьків має заповнити та відправити до 01.08.2022 нам анкету, після чого ми обов’язково зв’яжемося з вами.

Реєстрація наразі неможлива

До зустрічі!